Aranżacja Wnętrz

Aranżacja Wnętrz

Nazywam się Agata Pater. Swoją przygodę z wnętrzami rozpoczęłam kilka lat temu, początkowo hobbystycznie projektując wnętrza otaczające mnie i moich najbliższych, później pasja przerodziła się we własne studio projektowe. Tworzę projekty wnętrz dostosowane do potrzeb moich klientów i ich codziennego stylu życia. „Wnętrza szyte na miarę”, ergonomiczne, funkcjonalne i ponadczasowe.

Jestem zwolenniczką wnętrz praktycznych i cieszących oczy przez długie lata, podążające za zmieniającymi się trendami i stylistyką. Tworzę projekty kuchni, łazienek, pokoi kąpielowych, salonów, sypialni, pokoi młodzieżowych i dziecięcych, a także gabinetów i biur.

Moim klientom pomagam zarówno w procesie tworzenia wymarzonego wnętrza jak i jego realizacji. Współpracuje ze sprawdzonymi ekipami wykończeniowymi i na każdym etapie prac służę pomocą i dobrą radą.

Każdy nowy projekt traktuję jak wyzwanie i zawszę staram się dać z siebie 100 procent staranności, dokładności i ciężkiej pracy, tak aby efekt końcowy cieszył zarówno inwestorów jak i mnie.

Zapraszam do współpracy w realizacji swojego wymarzonego wnętrza 😊

mgr inż. proj. wnętrz Agata Pater
telefon: +48 515 097 923
e-mail: agata.pater@eurostar.inet.pl

Apartament w Kołobrzegu

Gabinet w domu jednorodzinnym

Pokój kąpielowy

Zielona łazienka

Łazienka Tomka