O inwestycji

Przy Porcie

W ramach I Etapu Osiedla Przy Porcie na pięciu kondygnacjach naziemnych powstanie 41 mieszkań – 35 dwupokojowych i 6 trzypokojowych.

Rozpoczęcie budowy I etapu: lipiec 2021 r.

Zakończenie budowy I etapu: wrzesień 2022r.

Wydanie lokali I etapu: grudzień 2022r.

Natomiast w ramach II Etapu Osiedla Przy Porcie sprzedaż obejmie 32 dwupokojowe lokale mieszkalne.

Planowane rozpoczęcie budowy II etapu: marzec/kwiecień 2022r.

Planowane zakończenie budowy II etapu: maj 2023r.

Na kondygnacji podziemnej zaprojektowano halę z miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie. Mieszkania zlokalizowane na parterze mają dostęp do własnych przedogródków, część z nich przystosowano dla osób z niepełnosprawnościami, m.in. poprzez szersze otwory drzwiowe, większą łazienkę czy obniżenie wysokości przyłączy sanitarnych i włączników oświetlenia.

To, co nas wyróżnia, to widoczny już na pierwszy rzut oka wysoki standard wykonania. Współpracujemy z doświadczonymi pracowniami architektonicznymi, stosujemy sprawdzone rozwiązania oraz materiały.

Dbamy o zieleń osiedlową i małą architekturę – wybudujemy plac zabaw dla dzieci oraz miejsca dla rowerów, a teren wokół zostanie urozmaicony niską roślinnością ozdobną.
Przykładamy wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym mieszkaniu.

Zainteresowani wykończeniem mieszkania ‘pod klucz’ mogą skorzystać z usług współpracujących z nami Firm, które zaaranżują mieszkanie od A do Z! Oferujemy zarówno profesjonalne usługi wykończeniowe jak również projekty architektoniczne na najwyższym poziomie.

Od kilkunastu lat dbamy o to, by nasze Osiedla były przestrzenią do szczęśliwego życia.

Swoim klientom oferujemy:
– oszczędność czasu,
– doradztwo i profesjonalną obsługę,
– rzetelne wykonanie prac.