O inwestycji 2

Osiedle Bursztynowe II

Przedsięwzięcie deweloperskie Osiedle Bursztynowe II jest kontynuacją działalności realizowanej przez firmę Haga Partners Sp. z o.o., w ramach której powstały cztery budynki mieszkalne przy ulicy Bałtyckiej. Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w marcu 2016 roku.

Osiedle Bursztynowe II dotyczy zabudowy mieszkaniowej, obejmującej w I etapie budowę czterech budynków mieszkalnych wraz z dwiema podziemnymi halami garażowymi. Inwestycja będzie mieścić się w zachodniej i zacisznej dzielnicy Kołobrzegu, przy ulicy Rybackiej.
Z myślą o różnych odbiorcach oferujemy szeroką gamę metraży lokali mieszkalnych. W ofercie znajdują się mieszkania od 32 do 58 m2 . Sprawdź ofertę Każdy lokal składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, jednego, dwóch lub trzech pokoi, łazienki i korytarza. Klienci poszukujący większych powierzchni mogą skorzystać z możliwości połączenia mieszkań na danym piętrze. Dzięki takiej opcji Właścicie dowolnie zaaranżuje swoją przestrzeń. Nowoczesny wygląd i ustawność lokali mieszkalnych są niewątpliwymi zaletami projektu.
Atrakcyjność mieszkań podkreślają słoneczne, narożnikowe tarasy, z których roztacza się widok na okolicę. Mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków o powierzchniach od 20 do 140 m2.  Jest to rewelacyjne rozwiązanie w szczególności dla rodzin z dziećmi. Możliwość  stworzenia własnego terenu rekreacyjnego do wypoczynku to jedna z wielu opcji użytkowania zielonych ogródków przydomowych. Dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony i dobrze oświetlony w nocy. Dla najmłodszych został zaprojektowany plac zabaw. We wszystkich budynkach przewidziano cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu hali garażowej. Na osiedlu przewidziano dodatkowe pomieszczenia do przechowywania rowerów.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe II będzie przebiegała dwuetapowo. Prace budowlane, dotyczące I etapu rozpoczęły się wiosną 2016 roku.
I etap – budynki A, B, C, D –  zakończenie budowy sierpień 2017r.
II etap – budynki E, F, G – o rozpoczęciu sprzedaży będziemy informować za pośrednictwem strony internetowej