O inwestycji 2

Osiedle Bursztynowe II

Osiedle Bursztynowe II zlokalizowane jest w zachodniej części Kołobrzegu przy ulicy Rybackiej 11. Ta spokojna dzielnica jest doskonale skomunikowana z niedalekim centrum miasta. Blisko znajduje się również plaża, ścieżka rowerowa, sklepy oraz hotele w strefie uzdrowiskowej z bogatą ofertą zabiegów SPA.

W I ETAPIE inwestycji powstały 4 budynki (97 mieszkań), które zostały oddane do użytkowania w lutym 2018r.

W II ETAPIE inwestycji – w budynkach E i F zaprojektowanych zostało 40 mieszkań oraz 47 miejsc postojowych w dwóch halach garażowych – na kondygnacji podziemnej oraz na parterze budynku.

Aktualnie uruchomiliśmy sprzedaż lokali mieszkalnych oraz miejsc postojowych w III ETAPIE inwestycji – w budynku G. Jest to już siódmy budynek Osiedla Bursztynowego II. Będzie się składał z 5 kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. Swoją architekturą nawiązuje do poprzednich budynków, tworząc jednolitą, zamkniętą całość.

Z myślą o różnych odbiorcach oferujemy mieszkania 2-pokojowe, o powierzchniach od 32 do 42 m2. Klienci poszukujący większych powierzchni mogą skorzystać z możliwości połączenia mieszkań na danym piętrze. Nowoczesny wygląd i ustawność lokali mieszkalnych są niewątpliwymi zaletami tego projektu. Atrakcyjność mieszkań podkreślają słoneczne, narożnikowe tarasy, z których roztacza się widok na okolicę. Lokale znajdujące się na parterze mają dostęp do ogródków. We wszystkich budynkach przewidziano cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu hal garażowych. Umożliwia to swobodne poruszanie się po całym budynku osobom niepełnosprawnym, jak i rodzinom z małymi dziećmi.

Dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony i oświetlony.

Osiedle Bursztynowe II to wymarzone miejsce do zamieszkania, ale również doskonała inwestycja. Mieszkania idealnie nadają się do wynajęcia licznie odwiedzającym Kołobrzeg turystom. Dzięki temu zyskuje się nie tylko źródło dochodu, ale i własne miejsce na wczasy.

Harmonogram inwestycji Osiedle Bursztynowe II:

III etap – budynek G – rozpoczęcie prac budowlanych listopad 2019r.; zakończenie– II kwartał 2021r.
II etap – budynki E i F – inwestycja oddana do użytkowania.
I etap – budynki A, B, C, D –  inwestycja oddana do użytkowania.